PIETEIKT

  Grozs
  • LV
  • RUS

  Servisa pakalpojumi

  line-lg
  • Apkures katlu garantijas un pēc garantijas remonts.
  • Apkures sistēmas defektu atklāšana un novēršana.
  • Apkures iekārtu ikgadējās profilaktiskās pārbaudes un apkopes.
  • Siltummezglu pārbaude, regulēšana un profilakse.

  Apkures katlu apkope

  Apkures sistēmas apkope ir ārkārtīgi nopietna un vajadzīga procedūra. Iegādājoties jaunu automašīnu, tiek uzskatīts par pašsaprotamu, ka tai pēc noteikta nobraukto kilometru skaita un laika posma jāveic obligāta tehniska apkope, jo tikai tā iespējams iegūt un saglabāt garantiju. Arī iegādājoties apkures iekurtas, nepieciešamas regulāras tehniskas apkopes, kas ļautu laikus konstatēt un novērst iespējamos bojājumus, kā arī pilnībā izmantot ražotāja dotas garantijas. Taču par drošu un ekonomisku apkures katla darbību bitu jādomā, jau iegādājoties šo tehniku. Tikai specializēta servisa apkalpots katls garantēs drošību un siltumu mājās jebkuros apstākļos.

  Protams, ir iespējams, ka katls arī bez apkopes darbojas divus vai pat trīs gadus. Taču pat vissmalkākās vadības sistēmas, pašu ekonomiju un kvalitāti nodrošinošas detaļas vai citas katla priekšrocības pēc pāris gadiem zaudēs savas īpašības, ja to visu neaprūpēs atbilstīga līmeņa speciālisti. Pat vislabākā un dārgākā katla darbību ziemas salā var apturēt viena neliela laikus nenotīrīta detaļa.

  Vislabāk apkopi veikt, kad sistēma nedarbojas – pēc apkures sezonas vai īsi pirms tās sākuma. Taču jāatceras, ka pirms pašas apkures sezonas sākuma augustā, septembrī parasti servisa darbu apjoms ir ievērojami lielāks un, ja nav laikus noslēgts tehniskās apkopes līgums, var nākties ilgstoši gaidīt rindā.

  Nenoslēdzot apkopes līgumu un aizmirstot par savu jauno apkures katlu, jārēķinās ar to, ka pēc kāda laika tas sāks darboties ar traucējumiem un tā labošana var ievērojami pārsniegt apkopes izdevumus. Garantija vairs nesegs izmaksas, un par nepieciešamajām detaļām būs jāmaksā pašam. Arī meistara darbs būs jāatalgo atbilstīgi tarifam. Labojot katlu tikai tad, kad sistēma vairs nedarbojas, piecu gadu laika izmaksas var sasniegt jauna katla cenas līmeni.

  /10.12.2019